Čištění koberců
Pondělí - Neděle: NONSTOP Brno a okolí
+420 774 914 036

Dokážeme Vám, že i starý, zašlý a špinavý koberec může vypadat znovu jako nový! Obnovíme a rozzáříme jeho vzhled a regenerujeme vlákno. Jak? Metodou hloubkového čištění, neboli tzv. extraktorovým způsobem (speciálním čistícím strojem na čištění koberců). Jedná se o mokrý proces čištění koberce, při němž je propíraná plocha čištěna tlakem vody spolu s působením čisticího prostředku a následně odsávána. Další možností, jak docílíme zářící novoty Vašeho koberce, je kombinace popsaného způsobu s kotoučovým strojem nebo rotačním kartáčem.

Tatometoda je vhodná zejména pro namáhané koberce. Domácím čištěním koberců takového výsledku nikdy nedosáhnete. Čistíme kusové koberce i rozsáhlé plochy v bankách, kancelářských objektech, hotelích, školkách, školách apod.

Ověřená kvalita značky Kärcher

Námi používané čisticí prostředky značky Kärcher jsou vhodné pro alergiky a na přání klienta je možno provést impregnaci koberce i čalounění. Na všechny klienty pohlížíme stejně, bez ohledu na velikost zakázky – odborníci z našeho týmu Čištění koberců Brno nemají problém vyjet například na čištění jednoho běhounu nebo křesla. Kromě chemie značky Kärcher jsme vybaveni také čisticími stroji této značky.

 

 karcher

 

 

Kontakt

Soběšická 1471/128
638 00 Brno

 
+420 774 914 036
 
gpservis24@seznam.cz